ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"  
 
ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України" ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"
 
   
 

| рус. |

Засідання Спеціалізованої Вченої Ради


20 жовтня 2016 року 10.00 год

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.611.01 в Державній установі “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”

1. Прилюдний захист кандидатської дисертації Круком Мирославом Мирославовичем на тему: „Діагностика хронічних негнійних середніх отитів при тубарній дисфункції у хворих на алергічні риніти”.

Робота виконана в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького МОЗ України.

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор, академік НАМН України Заболотний Дмитро Ілліч

Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Кіщук Василь Васильович
доктор медичних наук, професор Тишко Федір ОлексійовичМАТЕРІАЛИ

Автореферат
дисертації Крука Мирослава Мирославовича на тему „Діагностика хронічних негнійних середніх отитів при тубарній дисфункції у хворих на алергічні риніти” на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
ВІДЗИВ
офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Кіщука Василя Васильовича на дисертацію Крука Мирослава Мирославовича „Діагностика хронічних негнійних середніх отитів при тубарній дисфункції у хворих на алергічні риніти”
ВІДЗИВ
офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Тишка Федора Олексійовича на дисертацію Крука Мирослава Мирославовича „Діагностика хронічних негнійних середніх отитів при тубарній дисфункції у хворих на алергічні риніти”
Дисертація
рука Мирослава Мирославовича на тему „Діагностика хронічних негнійних середніх отитів при тубарній дисфункції у хворих на алергічні риніти” на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наукПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.611.01 в Державній установі “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”


2. Прилюдний захист кандидатської дисертації Сапроновою Оленою Вікторівною на тему: „Ендоназальна модифікована мікрохірургія у реабілітації хворих з патологією в клиноподібній пазусі”.

Робота виконана в ДЗ «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» та КЗ «Дніпропетровська обласна клінічна лікарня ім. І.І. Мечнікова».

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Березнюк Володимир Васильович

Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Безшапочний Сергій Борисович
доктор медичних наук, професор Пухлік Сергій Михайлович
МАТЕРІАЛИ

Автореферат
дисертації Сапронової Олени Вікторівни на тему „Ендоназальна модифікована мікрохірургія у реабілітації хворих з патологією в клиноподібній пазусі” на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
ВІДЗИВ
офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Безшапочного Сергія Борисовича на дисертацію Сапронової Олени Вікторівни „Ендоназальна модифікована мікрохірургія у реабілітації хворих з патологією в клиноподібній пазусі”
ВІДЗИВ
офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Пухліка Сергія Михайловича на дисертацію Сапронової Олени Вікторівни „Ендоназальна модифікована мікрохірургія у реабілітації хворих з патологією в клиноподібній пазусі”
Дисертація
Сапронової Олени Вікторівни на тему „Ендоназальна модифікована мікрохірургія у реабілітації хворих з патологією в клиноподібній пазусі” на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук


 
 

© 2012, ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"