ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"  
 
ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України" ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"
 
   
 

| рус. |

Засідання Спеціалізованої Вченої Ради


21 жовтня 2016 року 10.00 год

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

засідання спеціалізованої вченої ради Д 26.611.01 в Державній установі “Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України”

1. Прилюдний захист кандидатської дисертації Кравченко Діаною Анатоліївною на тему: „Вдосконалення діагностики та хірургічного лікування хворих на рак голосника I-III стадії”.

Робота виконана в ДУ «Інститут отоларингології ім. проф. О.С. Коломійченка НАМН України».

Науковий керівник: доктор медичних наук, професор Лукач Ервін Венцелович

Офіційні опоненти:
доктор медичних наук, професор Абизов Рустем Адільович
доктор медичних наук, професор Ковтуненко Олександр ВасильовичМАТЕРІАЛИ

Автореферат
дисертації Кравченко Діани Анатоліївни на тему: „Вдосконалення діагностики та хірургічного лікування хворих на рак голосника I-III стадії” на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук
ВІДЗИВ
офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Абизова Рустема Адільовича на дисертацію Кравченко Діани Анатоліївни „Вдосконалення діагностики та хірургічного лікування хворих на рак голосника I-III стадії”
ВІДЗИВ
офіційного опонента, доктора медичних наук, професора Ковтуненка Олександра Васильовича на Кравченко Діани Анатоліївни „Вдосконалення діагностики та хірургічного лікування хворих на рак голосника I-III стадії”
Дисертація
Кравченко Діани Анатоліївни на тему: „Вдосконалення діагностики та хірургічного лікування хворих на рак голосника I-III стадії” на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук


 
 

© 2012, ДУ "Інститут отоларингології ім. проф. О.С.Коломійченка НАМН України"